خانه » اطلاعیه ها » اطلاعیه انتقال سرور – فوری

۳۰
۹۴-۰۷

اطلاعیه انتقال سرور – فوری

با سلام خدمت شما کاربران عزیز
به دلیل بالا رفتن تعداد کاربران بر روی سرور و مشکل افت سرعت به خاطر دلیل ذکر شده تیم مجنتو هاست تصمیم به سبک کردن سرور گرفت و تعدادی از یوزر ها را به سرور جدید منتقل خواهد کرد . این عمل در روز جمعه استارت خود را خواهد زد و به همین دلیل از شما کاربران عزیز درخواست میکنیم تا سایت خود را بعد از ساعت ۱۱ شب به روز رسانی نفرمائید .
هارد سرور به مانند قبل SSD و پر سرعت خواهد بود و به دلیل اینکه تعداد کاربر کمتری نسبت به سرور قبل روی آن قرار میگیرند سرعت بهتری خواهد داشت .

اگر شما نماینده هستید و این ایمیل به دست شما رسیده است لطفا به کاربران خود این موضوع را اطلاع دهید تا بعدا دچار مشکل نشوند ، همچنین تعداد کاربران زیر مجموعه ی خود و نام کاربری آنها را ذخیره تا در صورت بروز مشکل بتوان به راحتی به مشکل آنها رسیدگی کرد .

کاربرانی که فاکتور خود را پرداخت نکرده باشند در صورتی که در لیست انتقال قرار گرفته باشند سایت آنها حذف و منتقل نخواهد شد لذا هر چه سریعتر نسبت به پرداخت فاکتور خود اقدام نمائید .

همچنین آی پی جدید در اطلاعیه بعدی به اطلاع کاربران و نمایندگان ( جهت تنظیم روی درگاه بانکی و نمایندگی خود ) خواهد رسید .

تیم مجنتو هاست پیشاپیش در صورت بروز مشکل از شما عذر خواهی میکند .

دیدگاه خود را بیان کنید.


تنظیمات قالب سایت