خانه » اطلاعیه ها » افزایش قیمت تمامی سرویس ها

۱۳
۹۴-۰۶

افزایش قیمت تمامی سرویس ها

ضمن آرزوی سلامتی برای همه کاربران عزیز

به اطلاع میرساند امروز شاهد افزایش قیمت در تمامی سرویس های هاست چه معمولی و چه پربازدید بودیم . حدودا ۲ ماه از انتقال سرور میگذرد و ما سعی بر این داشته ایم تا هاست مناسب کار برای کاربران عزیز در اختیار آنها قرار دهیم ، شکی در این نیست هر زمان که انتقال سروری به وجود می آید کاربران شاهد افت کیفیت سرویس به صورت دوره ای میشوند ولی این همراهی شماست که ما را در ادامه ی این راه سخت استوار نگه میدارد .

به دلیل انتقال تمامی سرویس ها بر روی یک سرور با سیستم عامل کلود لینوکس ، دارای ۱۲۸ گیگابایت رم ، سی پی یو ۳۲ هسته ای و مجهز به فایروال سخت افزاری از دیتاسنتر OVH قرار گرفته است . برای اینکه حقی از کاربران در سرویس های معمولی و پربازدید پیشین ضایع نشود تصمیم به اعمال محدودیت هایی برای سرویس معمولی نسبت به پربازدید گرفتیم و در این میان پس از گذراندن دوره ی آزمایش سرور و سرویس های کاربران تصمیم به افزایش سرویس ها گرفته شد .

به همین منظور تمامی سرویس های هاست معمولی با افزایش قیمت ۵ هزار تومانی ، سرویس های پربازدید و نمایندگی پربازدید با افزایش قیمت ۵-۱۰ هزار تومانی مواجه شدند . سرویس نمایندگی معمولی لغو و تمامی نمایندگان این سرویس به سرویس پربازدید ارتقاء یافتند . لازم به ذکر است تا پایان سال جاری یعنی ۶ ماه آینده هر کدام از کاربران چه به صورت ماهانه و چه به صورت سالانه بخواهد سرویس خود را تمدید کند در صورتی که با قیمت جدید مواجه شد میتواند با ارسال تیکت پشتیبانی از قیمت های قدیمی استفاده کند . کاربران جدید پس از این تاریخ شامل این مورد نخواهند شد.

همچنین جریمه ی دیرکرد پرداخت هزینه ی هاست + فاکتور های معوقه از ۱۰% به ۱۵% از مبلغ کل قرارداد افزایش یافت .

امیدوارم بتوانیم شما را در داشتن سایتی مطمئن و ایمن همراهی کنیم

دیدگاه خود را بیان کنید.


تنظیمات قالب سایت