مجنتو هاست پیشرو در ارائه خدمات

خانه » قوانین » قوانین مجنتو هاست

۱۵
۹۳-۰۷

قوانین مجنتو هاست

طبق جلسه انجام شده در واحد مدیریت مجنتو هاست قوانین جدید وضع شده و تمامی کاربران از تاریخ امروز ۱۵ مهر ۱۳۹۳ موظف به اجرای آن میباشند .
کاربران عزیز توجه بفرمایند که این قوانین شامل سرویس های قدیمی هم میباشد پس خواهشمند است کامل و دقیق مطالعه شود :

قوانین و مقررات مربوط به مجنتو هاست :

لطفا به صورت کامل موارد زیر را مطالعه بفرمائید. رعایت این مطالب برای کاربران الزامیست و در صورت عدم رعایت مقررات، مجنتو هاست مجاز است، سرویس مشتری را بدون عودت هزینه پرداختی قطع نماید.
مجنتو هاست می تواند در هر زمان که بخواهد قوانین فوق را تغییر داده یا تکمیل نماید و هیچ تعهدی در خصوص اطلاع رسانی به مشتریان ندارد و در نهایت نسخه قابل استناد ، نسخه ای خواهد بود که بر روی وب سایت رسمی مجنتو هاست قرار خواهد گرفت و برای همه مشتریان لازم اجرا می باشد.

اطلاعات مشتری

به دلیل دستور پلیس فتا ، کاربر موظف است اطلاعات صحیح از جمله آدرس ، شماره تلفن و بقیه موارد مورد نیاز در صورت بروز مشکل را وارد نماید . در صورتی که کاربر از اطلاعات  غیر صحیح در زمان ثبت نام استفاده نماید این گروه حق دارد هاست کاربر را تا زمان اصلاح اطلاعات مسدود نگه دارد . این کار فقط و فقط به خاطر تسهیل راه های ارتباطی با کاربر انجام میگردد.

امنیت ومحرمانگی
مجنتو هاست به کاربران خود این اطمینان را میدهد که اطلاعات آنها حفظ شود اما شرایطی وجود دارد که باید رعایت گردد :
مجنتو هاست موظف به رعایت حفظ اصل محرمانگی اطلاعات سایت کاربران خود میباشد و اطلاعات کاربران خود را در اختیار شخص ثالث قرار نمیدهد.
مجنتو هاست هیچ گونه مسئولیتی نسبت به باگ ها و مشکلات نرم افزار های استفاده شده توسط کاربر ندارد
مجنتوهاست هیچ مسئولیتی در قبال نگهداری نام کاربری و رمز عبور نرم افزار های استفاده شده توسط کاربر ندارد.
سرور هاستینگ بصورت کامل از لحاظ امنیتی کانفیگ و بهینه سازی شده است.(اگر سایت شما هک شد مطمئن باشید از سمت سرور نیست و سیستم مدیریت محتوای سایت شما دارای مشکلات امنیتی است.)

انقضاء و تمدید خدمات
تاریخ تمدید یک سرویس منقضی شده، از زمان تاریخ انقضاء قبلی خواهد بود همچنین مجنتو هاست مسئولیتی در قبال نگهداری و ارائه اطلاعات و داده های خریدار پس از تاریخ انقضا نخواهد داشت.
اطلاعات سرویس منقضی شده کاربر بین ۱۵ روز تا ۳۰ روز پس از سر رسید در سرور نگهداری خواهد شد و در صورتی که کاربر اقدام به تمدید سرویس خود ننماید اطلاعات وی حذف خواهد شد .
تمدید خدمات به منزله قبول مجدد شرایط جدید سرویس مندرج در قوانین و همچنین صفحه فروش مربوطه می باشد و هرگونه اظهار بی اطلاعی درصورت بروز مشکل مسموع نخواهد بود.

بازگشت وجه :
سرویس های هاست مجنتو هاست دارای گارانتی بازگشت وجه به مدت یک هفته با مبلغ ۹۰ درصد فاکتور سرویس میباشد
هزینه کانفیگ سرور های مجازی و اختصاصی برگشت داده نخواهد شد
پس از پایان مدت ضمانت برگشت وجه، هیچگونه درخواستی مبنی بر برگشت پول مسموع نخواهد بود.
ضمانت برگشت وجه تنها در هفته اول سرویس های جدید ارائه می شود. تمدید یا ارتقای هر سرویس شامل ضمانت برگشت وجه نمی شود.

بدهی کاربران
مجنتو هاست حق افزودن جریمه بابت تاخیر در پرداخت سرویس بعد از ۳ روز را دارد
مجنتو هاست حق دریافت هزینه جهت رفع مسدودی سرویس کاربر را دارد اما در حال حاضر چنین طرحی در برنامه گنجانده نشده است.
ارائه بکآپ در تاریخ بعد از انقضا امکان پذیر نمیباشد تنها با پرداخت مبلغ یکصد هزار ریال برای هر بکآپ.

تغییرات مالکیت

تغییرات مالکیت سرویس از طریق درخواست کتبی خریدار یا نماینده وی ویا ارسال ایمیل درخواست مذکور از طریق آدرس ایمیل موجود در حساب کاربری در پرتال کاربران انجام میگردد.

مجنتوهاست در راستای حفظ حقوق خریداران خود حق دارد مدارک شناسایی متقاضی تغییر مالکیت را جهت احراز هویت وی و انطباق با مشخصات مالک سرویس دریافت دارد.

مجنتوهاست می تواند تا زمانی که اطلاعات کافی در مورد موارد مشکوک پیدا نکرده است، اقدامی برای تغییر مالکیت یک سرویس صورت ندهد.

تغییرات فنی

مجنتوهاست حق انجام تغییرات فنی، سخت افزاری، نرم افزاری یا شبکه ای را در سرویسهای ارائه شده دارد. در مورد تغییراتی که سرویس خریدار را تحت تاثیر قرار می دهد شرکت موظف است از یک روز تا یک ماه قبل از اعمال تغییرات ، از طریق وب سایت شرکت، پرتال کاربران یا پرتال پشتیبانی ویا ارسال خبر نامه به آدرس Email خریداران اطلاع رسانی نماید. خریدار موظف است خود را با این تغییرات سازگار نماید.

هرگاه به دلیل موارد ضروری، مجنتوهاست امکان اطلاع رسانی را از دست بدهد ویا فوریتهای فنی وی را ناچار به این امر نماید مسئولیتی برای اطلاع رسانی زمان ونحوه تغییرات نخواهد داشت ضمناخریدار به مجنتو هاست وکالت می دهد تا درزمان مورد نیاز در جهت بهبود سطح کیفی سرویس اقدام به انجام فعالیتهای سخت افزاری و نرم افزاری روی سرورهای اختصاصی و سرویسهای میزبانی آن نماید.

حداکثر زمان تحویل سرویس

حداکثر زمان تحویل برای سرویسهای مجنتوهاست که با عنایت به شرایط عمومی کشور وبا فرض بدترین حالات ممکن است به شرح ذیل است
سرویس میزبانی: بصورت آنلاین و آنی (درصورت بروز مشکل فنی تا دو روز کاری)
سرویس نمایندگی: یک روز کاری
سرویس ثبت دامنه های جهانی: بصورت آنلاین و آنی (درصورت بروز مشکل فنی تا دو روز کاری)

پس از ثبت دامنه و ارائه شناسه وکلمه عبورکنترل پانل آن به خریدار، مجنتوهاست هیچ مسئولیتی نسبت به آن دامنه نخواهد داشت.

در مورد ثبت دامین های ir که می بایست توسط پژوهشگاه دانشهای بنیادی تایید و فعال گردد با توجه به اینکه به طور کلی شرکت کنترلی در زمان تایید دامین نداشته و همچنین به دلیل نقص در مدارک یا مشخصات ممکن است مدت زمان تایید دامین به طول انجامد، زمان رزرو اولیه دامین مبنای تحویل قرار می گیرد.

رفع مسئولیت:
هر گونه توهین به سرویس ها ، پشتیبانان و مدیران گروه مجنتو هاست مسئولین از طریق هر گونه از وسایل ارتباطی : ایمیل ، سیستم تیکت ، گفتگوی زنده ، تلفن و حضوری به هر شکل ممنوع بوده و مجنتوهاست امکان قطع کامل سرویس و همچنین پیگیری از طریق مراجع قضایی را برای خود محفوظ نگاه خواهد داشت.

محتویات سایت

محتویات وب سایت باید ۱۰۰% مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد.
مشتری مجاز به استفاده از وب سایت خود در زمینه هک و کرک و کلیه شاخه ها و زیر شاخه های آن نمی باشد.
در صورت مسدود شدن وب سایت توسط مسئولین ذیربط، هیچ مسئولیتی به عهده گروه نمی باشد.
سرویس مشتریانی که اقدام به ارسال ایمیل های تبلیغاتی و انبوه (به اصطلاح اسپم) می کنند بدون هماهنگی آن ها مسدود و کلیه اطلاعات حذف خواهد شد. در سرویس های میزبانی وب کاربر امکان ارسال نهایتا ۱۰۰ ایمیل با اینتروال زمانی در پروسه زمانی یک ساعت را از طریق وب میل هاست و یا نرم افزار های مرتبط با آن را دارد.
در صورت شناسایی مشتریانی که به هر شکلی قصد نفوذ و دسترسی غیر مجاز به سرورها و اطلاعات سایر مشتریان را دارند ، سرویس مشتری متخلف بدون هماهنگی سریعا مسدود و کلیه اطلاعات حذف خواهد شد.

به وب سایت های های زیر هاست تعلق نمیگیرد :
الف ) وب سایت های فروش vpn
ب ) دامنه هایی با پسوند tk , in ( به دلیل سو استفاده برای راه اندازی سایت های فروش vpn )
ج ) وب سایت های مرتبط با ماهواره
د ) وب سایت های پیش بینی نتایج فوتبال و مصادیق قمار
هـ ) وب سایت های خرید و فروش ارز و دلار اینترنتی
و ) وب سایت های همسریابی، صیغه و ازدواج موقت

راه های ارتباطی :

راه ارتباطی با مجنتو هاست تنها و تنها از طریق کانال های معرفی شده مانند تیکت ، شماره تماس ، شماره پیامکی میباشد
لطفا درخواست های خود را و مشکلات را فقط و فقط از طریق تیکت اعلام کنید ، قابل توجه کاربران درخواست های کاربران در شبکه های اجتماعی ، یاهو و … انجام نخواهد شد.

طراحی سایت و قالب :

طراحی قالب و سایت به درخواست کاربر و در مدت زمان گفته شده توسط تیم طراحی پس از پرداخت حداقل ۵۰% از هزینه برآورده شده توسط گروه طراحی انجام خواهد شد ، لذا از درخواست طراحی بدون پرداخت هزینه اولیه خودداری نمایید.

درخواست های طراحی قالب باید بر اساس اطلاعات نمونه داده شده توسط کاربر صورت گیرد به همین جهت لطفا برای درخواست طراحی قالب فقط از سایت و بخش تیکت اقدام نمایید

قوانین مربوط به سامانه پیامک

سامانه پیامکی وابسته به مجنتو هاست دارای ثبت نام آنلاین از سایت مربوط به خود میباشد به همین دلیل از سفارش سامانه پیامکی درون مجنتو هاست خود داری نمایید.
آدرس های سامانه پیامکی وابسته به مجنتو هاست :
www.qooy.ir
www.magento-sms.ir

دیدگاه خود را بیان کنید.


تنظیمات قالب سایت